Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır? Bu soru genel olarak herkesin sorduğu ve cevabını aradığı sorulardan birisi ve en önemlisidir.

 

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

 

Öncelikle bu soruya cevap vermek için kendimize farklı sorularda sormamız gerekmektedir.

 

Bunlar;

 • Bütçem ne kadar?
 • Tam olarak ne yapmak istiyorum?
 • Banyoda önceliğim tesisat mı görüntü mü?
 • Kullanacağım malzeme hangi kalite de olmalı?
 • İşçilik için siz tek tek ustaları mı bulacaksınız yoksa profesyonel bir ekipten mi yardım alacaksınız?

Gibi sorulara cevap vermeniz gerekmektedir.

Peki Nasıl Yapabilirsiniz?

Banyo Tadilatının artık zor bir tarafı kalmıyor. Banyonuzu yeniden şekillendirmek evinize yepyeni bir görüntü getirebilir. HemenTadilat.com banyonuzu canlandırmak için bir telefon kadar size yakın.

Banyoları yeniden tadilata sokmak ve yenilemek için iyi bir deneyime sahibi olmanız gerekmektedir. İster hayalinizdeki banyo planını tamamlamış olun, ister ekibimizden yardım alarak ihtiyacınız olan tadilatı yapın, size özel banyonuzu tam olarak hayal ettiğiniz gibi yeniden yapacağız.

Kapsamlı deneyimimiz, mükemmel işçiliğimiz ve ayrıntılara verdiğimiz önemle, İstanbul’da Banyo Tadilatı denince ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktayız.

Hemen Tadilat olarak her büyüklükteki projenizde banyo tadilat hizmetini sizlere sunmaktayız. İster sadece tesisat ve lavabo değişimi, isterseniz komple yıkım işlemlerini itinayla yapmaktayız. İşi zamanında yapmak ve uzmanına yaptırmak önemli bir faktördür.

Banyonuzu yenilerken sizlere kullanılacak malzemeler için farklı alternatifler sunmaktayız. Banyonun daha verimli olması için enerji ve su tasarrufu sağlayacak ürünleri seçenek olarak sunabiliriz.

Sizlerin de sunabileceği alternatif ürün çeşitleri de mevcut olabilir:

 

 • Masif ahşap dolap
 • Aydınlatma armatürleri
 • Jakuzi ve jetli küvetler
 • Duş başlıkları ve musluklar, Jakuzi
 • Granit tezgâh tablaları
 • Lavabolar
 • Dekoratif bâtıla
 • Küvet ve duş
 • Duş kapıları
 • Cam duş tasarımı
 • Ve dahası

Yetenekli ekibimiz, ışıkların parlak bir şekilde parlamasını ve suyun gerektiği gibi akmasını sağlamak için elektrik kablolama ve tesisat çalışmalarınızı da güncelleyebilir.

 

Banyo Tadilatı Kaç TL’ye Mal Olur 2022?

Banyo tadilatı ne kadar bir maliyet çıkarır? Bu soruya cevap verebilmek proje çıkmadan pek mümkün değildir. Çünkü bu sorulara cevap verebilmek için banyo alanında banyo dekorasyon fikirleri de belirlemelisiniz.  Bu nedenle banyo tadilatı başlamadan önce tüm planları yapmalısınız. Banyo tadilatı kaça mal olur, banyo tadilatı kaç gün sürer sorularına cevap bulabilmelisiniz.

 

Fiyatlar Ne Kadar Çıkar?

Banyo tadilat işlemlerinde veya diğer tadilat işlemlerinde malzeme fiyatlarının güncel halini bilmeniz ve ona göre fiyat çıkarmanız gerekmektedir. Sürekli değişen bir piyasada kendinizi güncel tutmanız önemlidir. Duşa kabin, klozet, seramik, banyo mobilyaları ve armatürlerin fiyatlarının güncel halini bilmeniz önemlidir.

Çünkü her ürünün farklı kaliteleri mevcuttur. 1. 2. 3. Kalitelerde ürünler olduğu için müşterinin ne istediğini iyi analiz etmek gerekmektedir. Banyoyu banyo gösteren seramikleridir. Seramikler kalite, desen, ölçüsüne göre; banyo seramik metrekare fiyatı yaklaşık 150 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterir.

Bu fiyatlar sadece malzeme fiyatları olup; işçilik, yapıştırıcı, derz dolgusu gibi ekstra şeyler fiyatlara dâhil değildir.

Diğer Ürünler Nelerdir?

Banyo yenileme de diğer önemli bir faktör ise banyo mobilyası, klozet ve duşakabin tercihleridir. Tadilat yaparken bu ürünlerinde piyasa fiyatlarını bilmek ve ona göre teklif vermek gerekmektedir. 1000 Liradan başlayıp 50.000 TL’ye kadar çıkan klozetler mevcutken ne istenildiğini bilerek hareket etmek önemlidir.

Ürünleri Nerden Almalıyız?

Ürünleri yapı market denilen büyük çaplı firmalardan alabilirsiniz. Ayrıca bu tür ürünlerin toptancı noktalarını da tercih ederek oradan da bu tür ürünleri uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkün. İkisi arasında ki fark sadece şu şekildedir;

Yapı marketlerde tüm ürünleri aynı anda alıp çıkabilirsiniz, toptancılarda ise farklı firmalardan tedarik noktasında yorulmanız gerekebilir.